Mannskapsliste Dressurstevne 5-6 november 2016

I fil finner dere mannskapsliste for helgas stevne :-)

Mannskapsliste Dressurstevne 26-28 august 2016

I fil finner dere mannskapsliste for helgas stevne :-)

Mannskapslister FERD Rideskolecup 22.11.16

Da er vi klare for ny stevnehelg på Sandslia Ridesenter!

Det blir dugnad med oppsetting av rails lørdag kl 16. Alle ryttere som skal ri FERD møter. Donna tar ansvaret.

Alle ryttere som starter klasse 3 (Sits og stil klasse A med bommer) med foresatte skal møte til dugnad søndag kl 10. Det er før de skal ri, og det skal ryddes inn dressurrail og bæres inn hindermatriell til sprangdelen av stevnet. Etter dugnaden får rytterne ordne hestene sine og lære seg banen de skal ri. Viktig at alle møter, så vi kommer raskt igang med stevnet.
Dette gjelder følgende ryttere: Mari Høknes, Hanna Skevik, Julie Hestegrei, Mari Rønning Nordberg, Ingrid Sveberg Gran, Tomine Berg, Guri Hestegrei, Michelle Dalsaune Helden, Victoria Aune, Tiril Høyem Haldorsen, Fredrik Risvik Vendelin, Linnea Sende, Sara Green Ovesen, Tuva Røvik, Frida B Granlund, Julie Mathea Hatling, Nora Green Ovesen, Maren Gohn Schiefloe, Sigrid Skjelbred Minsås, Malene Bergin, Johanna Solli Hoel og Marie Amdahl.

 

Vi mangler fortsatt noen flere til å hjelpe til under stevnet, deriblant skriver de to første klassene og banemannskap hele dagen. Meld deg gjerne i sekretariatet hvis du har lyst til å hjelpe til.

VORK vil ønske alle rytterne lykke til på stevnet Kul

 

 

Portvakt

Tidtaker

Skriver

Banemannskap

(foresatte ved rytter under 16år)

FERD Ryttertest

Nina Opheim/

Ingrid Opheim

 

X

Inga Granlund 

 

X

FERD 80cm

Linn Anett Aksnes

Katrine Sørensen Moe

 Elise Eldal Hynne

Linn Anett Aksnes

Ina Flotten Sørensen

Sits og Stil A

Bommer

Andrine Kristiansen

 

X

Anita Lunde

Andrine Kristiansen

Elise Eldal Hynne

Sits og Stil B

40cm

Julie Leknes Fredin

 

X

May Lise Bondø

Julie Leknes Fredin

 

50cm

Julie Leknes Fredin

May Lise Bondø

Ina Flotten Sørensen

Julie Leknes Fredin

Myhr Gyran

 

70cm

Jenny Dillan

Håvard Dragset

Ina Flotten Sørensen

Ola Dragset

Myhr Gyran

 

80cm

Jenny Dillan

Erle Røvik

Aida Myhr Gyran

Erle Røvik

Ola Dragset

Liva Vollan

90cm

Maya Venås

Erle Røvik

Aida Myhr Gyran

Erle Røvik

Ola Dragset

Liva Vollan

 

MAnsskapsliste Dressur 3.-4. november

Dugnad fredag kl 19.00 2/10

Oppsetting av rails

Donna Louise Alstad

Julie Leknes Fredin

Julie Sem Holmli

Katrine Sørensen Moe

Jenny Dillan

Anita Lunde

Håvard Dragset

Andrine Kristiansen

Linn Anett Aksnes

May Lise Bondø

Ta gjerne med foresatte Kul

 

 

Lørdag

Skrivere

Utregner

Portvakt

LC

10.00-12.30

Inga Granlund

Ola Dragset
Ingeborg Nessemo

Søreng Landsem

LB Ponni

13.00-13.30

Inga Granlund

Ola Dragset

Anita Lunde

Aida Myhr Gyran

LB Hest

14.00-15.10

 Ingeborg Nessemo

Dagrun Neverås

Anita Lunde

Aida Myhr Gyran

LA

15.40-16.20

Torunn Lersveen

Dagrun Neverås

Jenny Dillan

Eline Myhr Gyran

 

Søndag

Skrivere

Utregner

Portvakt

LC

10.00-11.40

Trine Holm Rotvold

Marthe Chruicshank

Anita Lunde

Maya Venås

LB

2.avd klubbm Ponni

Trine Holm Rotvold

Marthe Chruicshank

Anita Lunde

Andrine Kristiansen

LB

2.avd klubbm junior

Trine Holm Rotvold

Julie Sem Holmli

Donna Louise Alstad

Andrine Kristiansen

LB

13.25-13.40

 Ingeborg Nessemo

Julie Sem Holmli

Donna Louise Alstad

Linn Anett Aksnes

     

 

Opprydding etter stevnet søndag 4/10

Donna Louise Alstad

Julie Leknes Fredin

Julie Sem Holmli

Anita Lunde

Håvard Dragset

Jenny Dillan

Anette Opheim

Andrine Kristiansen

Linn Anett Aksnes

May Lise Bondø

Ta gjerne med foresatte Kul